Blog Pencil

#wakacjeToMy

Blog

Płacimy za poleconych kandydatów

Zgarnij do 10 000 PLN za poleconego kandydata!

Pierwsi w branży i pierwsi w kontekście dużego pracodawcy, wprowadzamy własne rozwiązanie umożliwiające polecanie kandydatów do pracy przez osoby z zewnątrz!

Dynamicznie się rozwijamy, wprowadzany nowe projekty i podejmujemy arcyciekawe wyzwania. W związku z ilością prowadzonych przez nas rekrutacji, zdecydowaliśmy się rozbudować istniejący wewnętrzny program poleceń i do rekomendowania pracowników zachęcić także osoby nie będące pracownikami wakacje.pl.

Ruszył program: "Poleć kandydata do pracy w Wakacje.pl"!

- Zdecydowaliśmy się na program poleceń, aby uruchomić dodatkowe źródło pozyskiwania kandydatów. Chcieliśmy także stworzyć dodatkowy benefit dla naszych pracowników i zaangażować osoby spoza naszej organizacji. Wiele osób śledzi ogłoszenia o pracę, ale nie każde z nich do nich trafia. Chcemy zmotywować wszystkie osoby, które zobaczą naszą ofertę, aby pomyślały, czy wśród swoich znajomych lub członków rodziny  mają kandydatów o kwalifikacjach oczekiwanych przez Wakacje.pl - mówi Piotr Piankowski, kierownik Działu Rekrutacji i Rozwoju w Wakacje.pl. 

Osoba polecająca może zgłosić kandydata do pracy przez serwis karierawakacje.pl. Oferty pracy objęte programem zawierają dodatkowy przycisk "Poleć Kandydata", który pozwala na wysłanie i ewidencję zgłoszenia w naszych systemach. Po wypełnieniu wniosku osoba polecająca dostaje maila zwrotnego z instrukcjami oraz linkiem, który należy przesłać kandydatowi - to działanie ma na celu pozyskanie zgód na wzięcie udziału w procesie rekrutacji przez osobę poleconą. Zawsze dbamy o bezpieczeństwo osób z nami współpracujących. 

Powyższe umożliwi nam sprawne zarządzenie procesem, nawiązanie szybkiego kontaktu z polecającym i polecanym, a także zaopiekowanie tematu związanego z naliczeniem nagrody przysługującej za skuteczne pozyskanie kandydata. 

Wszystkie aktualne ogłoszenia znajdują się w serwisie karierawakacje.pl w zakładce "Poszukujemy".

Na poleconych kandydatów czekamy do 30 czerwca tego roku. Regulamin akcji znajduje się TUTAJ lub w formularzu polecenia zamieszczonym na stronie karierawakacje.pl, a wszelkie pytania należy kierować na adres praca@wakacje.pl.