widget.job-description.alt

#wakacjeToMy

Opiekun Klientów na Destynacji - Grecja (Kreta)

Gdańsk
29 marca 2024
Opis stanowiska

 Poszukujemy osoby, która w Grecji (Kreta) w okresie od 01.05 do 30.09, będzie sprawować bezpośrednią i telefoniczną opiekę nad turystami podczas pobytu na wakacjach

W swojej codziennej pracy będziesz odpowiadać za:

· profesjonalna i kompleksowa obsługa klientów wypoczywających na wakacjach;

· organizację spotkań informacyjnych z Klientami zakwaterowanych we wskazanych hotelach;

· odpowiadanie na podstawowe pytania, pomoc w razie problemów i wsparcie w sytuacjach tego wymagających;

· sprzedaż wycieczek fakultatywnych;

· pomoc w kontakcie z miejscowymi władzami i kontrahentami w wypadkach Emergency w trakcie pobytu.

Wymagania

Oczekujemy od Ciebie:

· pełnej dyspozycyjności w okresie letnim oraz ważny dokument tożsamości;

· doświadczenia w obsłudze klienta;

· biegłej znajomości języka angielskiego w mowie i piśmie;

· prawo jazdy kat. B;

· wysokiej kultury osobistej;

· otwartości na nowe wyzwania, łatwości w nawiązywaniu relacji, zaradności i inicjatywy w działaniu;

· dobrej organizacji pracy własnej;

· samodzielności i odpowiedzialności.

Dodatkowym atutem będzie:

· znajomość języka francuskiego lub niemieckiego;

· doświadczenie w pracy w branży turystycznej lub w trakcie edukacji na kierunkach pochodnych;

· doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku (wsparcie klientów na destynacji);

· doświadczenie w tworzeniu materiałów na social media.

Oferujemy

Oferujemy: Bezpieczeństwo i komfort pracy:

· szkolenie wprowadzające oraz sprzedażowe;

· zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę bądź B2B;

· przelot,zakwaterowanie i wyżywienie;

· telefon służbowy oraz laptop;

· wynagrodzenie podstawowe + prowizyjne, uzależnione od sprzedaży;

· samochód służbowy;

· ubezpieczenie zdrowotne na czas wyjazdu

Sprawczość i zwinność biznesowa:

· Realny wpływ na podejmowane decyzje biznesowe, możliwość podejmowania inicjatyw i wdrażania swoich pomysłów w życie.

Rozwój w ramach organizacji:

· Indywidualny Plan Rozwojowy,

· Perspektywy rozwoju w Organizacji.

All inclusive dla Pracownika:

· Pakiet szkoleń, webinarów oraz opieka specjalistyczna z zakresu psychologii i dobrostanu psychicznego dostępne na platformie wellbeingowej Mindgram,

Pakiet benefitów, z których możesz korzystać według własnych upodobań, vouchery na zakupy oraz wiele innych propozycji kafeteryjnych dostępnych na platformie Worksmile

· Zniżki na produkty własne dla Pracowników i ich rodzin,

Dołącz do nas, bo #wakacjeToMy!

Tracker image