widget.job-description.alt

#wakacjeToMy

Team Leader Developer (PHP)

Gdańsk
29 marca 2024
Opis stanowiska

W swojej codziennej pracy będziesz odpowiadać za:

  • Organizowanie pracy zespołu developerskiego pracującego przy rozwijaniu systemów wewnętrznych Wakacje.pl,
  • Dbanie o spójną architekturę̨ wytwarzanych aplikacji,
  • Koordynowanie prac związanych z projektowaniem i wytwarzaniem aplikacji,
  • Dbanie o optymalne i niezawodne rozwiązania techniczne w aplikacjach,
  • Ścisłą współpracę z liderami innych obszarów oraz Project Managerami,
  • Zarządzanie motywacją i wydajnością̨ pracowników,
  • Wspieranie pracowników w osiąganiu Indywidualnych Celów Rozwojowych,
  • Okresowe prowadzenie techniczne projektów międzyzespołowych.
Wymagania

Oczekujemy od Ciebie:

  • Znajomości dobrych praktyk i metodologii pracy zwinnej (Agile),
  • Umiejętności samoorganizacji oraz organizacji pracy zespołu,
  • Wysokiego poziomu komunikatywności,
  • Biegłej znajomości języka PHP oraz przynajmniej jednego nowoczesnego frameworka (np. Symfony, Laravel),
  • Bardzo dobrej znajomości baz relacyjnych (np. PostgreSQL, MySQL) i nierelacyjnych (np. ElasticSearch, Redis),
  • Bardzo dobrej, praktycznej znajomości wzorców projektowych,
  • Znajomości zasad projektowania REST API,
  • Sprawnego poruszania się po Linuxowym CLI.

Co będzie Twoim dodatkowym atutem?

  • Doświadczenie w tworzeniu procesów CI/CD,
  • Doświadczenie z konteneryzacją aplikacji w środowisku lokalnym (Docker) jak i produkcyjnym (Kubernetes),
  • Doświadczenie w pracy z systemami kolejkowymi (np. RabbitMQ, Kafka).

Oferujemy

Oferujemy:

Bezpieczeństwo i komfort pracy:

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę lub B2B,
  • Pełne wsparcie w okresie wdrożenia pod okiem angażującego Leadera,
  • Możliwość pracy w systemie hybrydowym (3 dni z biura, 2 dni z domu).

Sprawczość i zwinność biznesowa:

  • Realny wpływ na podejmowane decyzje biznesowe, możliwość podejmowania inicjatyw i wdrażania swoich pomysłów w życie.

Rozwój w ramach organizacji:

  • Spotkania wymiany wiedzy na poziomie technologii oraz całego IT,
  • Indywidualny Plan Rozwojowy,
  • Udział w ciekawych projektach i szkoleniach podnoszących kompetencje zawodowe.

All inclusive dla Pracownika:

  • Pakiet benefitów, z których możesz korzystać według własnych upodobań – opieka medyczna Lux Med, Ubezpieczenie Zdrowia i Życia (PZU i Allianz), karta Multisport, vouchery na zakupy i lunch oraz wiele innych propozycji kafeteryjnych dostępnych na platformie Worksmile,
  • Study Tour – podróże zagraniczne, których celem jest poznanie oferty produktowej (zwiedzanie destynacji i audyt hoteli),
  • Pakiet szkoleń, webinarów oraz opieka specjalistyczna z zakresu psychologii i dobrostanu psychicznego dostępne na platformie wellbeingowej Mindgram,
  • Zniżki na produkty własne dla Pracowników i ich rodzin,
  • Program Poleceń Pracowniczych – płacimy nawet do 10 000 zł za polecenie w zależności od stanowiska, które obejmie polecona osoba,
  • Praca w nowoczesnym kompleksie biurowym Alchemia - budynek Neon, 100 metrów od stacji SKM Gdańsk Przymorze-Uniwersytet,
  • Imprezy integracyjne na rozpoczęcie i zakończenie sezonu turystycznego – zajrzyj tu: InstagramLinkedInTiktokFacebook
  • Mini eventy, pyszna kawa, a w poniedziałek dodatkowo gorąca czekolada.
Tracker image