widget.job-description.alt

#wakacjeToMy

Specjalista ds. Relacji z Klientem B2B

Gdańsk
30 maja 2024
Opis stanowiska

Kim jesteśmy i jak pracujemy?

Jesteśmy 6 osobowym zespołem specjalistów w Zespole Trade Marketingu, który znakomicie odnajduje się w komunikacji marketingowej w kanale offline oraz we współpracy B2B.

W swojej codziennej pracy będziesz odpowiadać za:

  • obsługę klientów segmentu B2B i B2C,
  • nadzór i rozliczanie współpracy z programami kafeteryjnymi,
  • zaopatrywanie salonów stacjonarnych w bony,
  • wspieranie w obsłudze bonów zarówno w sieci jak i pracowników centrali,
  • ścisłą współpracę z Grafikami,
  • wsparcie w bieżącej działalności działu Trade Marketingu.
Wymagania

Oczekujemy od Ciebie:

  • doświadczenia w obsłudze klienta,
  • umiejętności budowania i podtrzymywania relacji,
  • prawa jazdy kategorii B,
  • nastawienia na realizacje założonych celów biznesowych,
  • bardzo dobrej organizacji pracy i skrupulatności,
  • znajomości systemów: JIRA, CONFLUENCE, Canva.

Dodatkowym atutem będzie:

  • znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym,
  • znajomość zasad online marketingu,
  • umiejętność negocjacji i doświadczenie w nawiązywaniu współprac barterowych.
Oferujemy

To oferujemy:

Bezpieczeństwo i komfort pracy:

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
  • Wynagrodzenie składające się z podstawy i premii,
  • Pełne wsparcie w okresie wdrożenia pod okiem doświadczonego zespołu.

Sprawczość i zwinność biznesowa:

  • Możliwość podejmowania inicjatyw i wdrażania swoich pomysłów w życie.

Rozwój w ramach organizacji:

  • Dodatkowa gratyfikacja za zgłoszony i wdrożony projekt innowacyjny,
  • Udział w szkoleniach i konferencjach podnoszących kompetencje zawodowe.

All inclusive dla Pracownika:

  • Pakiet benefitów, z których możesz korzystać według własnych upodobań – opieka medyczna Lux Med, Ubezpieczenie Zdrowia i Życia (PZU i Allianz), karta Multisport, vouchery na zakupy i lunch oraz wiele innych propozycji kafeteryjnych dostępnych na platformie Worksmile,
  • Study Tour – podróże zagraniczne, których celem jest poznanie oferty produktowej (zwiedzanie destynacji i audyt hoteli),
  • Pakiet szkoleń, webinarów oraz opieka specjalistyczna z zakresu psychologii i dobrostanu psychicznego dostępne na platformie wellbeing’owej,
  • Zniżki na produkty własne dla Pracowników i ich rodzin,
  • Program Poleceń Pracowniczych – płacimy od 1000 zł w zależności od stanowiska, które obejmie polecona osoba,
  • Imprezy integracyjne na rozpoczęcie i zakończenie sezonu turystycznego,
  • Praca w nowoczesnym kompleksie biurowym Alchemia (budynek Neon)- 2 minuty od SKM,
  • Mini eventy, pyszna kawa, a co poniedziałek dodatkowo gorąca czekolada,
  • Swobodny dress code.
Tracker image