widget.job-description.alt

#wakacjeToMy

Senior Brand Marketing Specialist

Gdańsk
19 czerwca 2024
Opis stanowiska

W swojej codziennej pracy będziesz odpowiadać za:

  • Współtworzenie strategii marketingowej wakacje.pl, oraz wdrażanie jej w kanałach offline i online,
  • Realizację spójnej komunikacji marketingowej marki i wybranych segmentów produktowych,
  • Współpracę z działem graficznym i video w przygotowaniu kreacji reklamowych, (przygotowywanie briefów reklamowych, copywriting),
  • Budowanie mediaplanów, budżetowanie, zakup mediów ATL (kampanie wizerunkowe i produktowe),
  • Stały pomiar efektywności działań marketingowych i ich rozliczanie (raportowanie wyników, optymalizacja kampanii, rozliczanie dokumentów),
  • Współpracę z agencjami badawczymi, prowadzenie badań marketingowych i zarządzanie ich bazą (pomiar siły marki, skuteczności prowadzonych działań reklamowych, konceptów marketingowo-biznesowych),
  • Przygotowywanie prezentacji marketingowych dot. planowanych i zrealizowanych kampanii, opracowanie wyników, przygotowywanie raportów i rekomendacji,
  • Monitorowanie konkurencji, trendów konsumenckich, mediowych i rynkowych,
  • Współudział w tworzeniu akcji specjalnych (konkursy, współprace) zwiększających świadomość marki i sprzedaż.
Wymagania

Oczekujemy od Ciebie:

  • Min. 3 lata doświadczenia na podobnym stanowisku w dziale marketingu, domu mediowym lub agencji reklamowej,
  • Doświadczenia w pracy z agencjami badawczymi i znajomość wszystkich etapów procesu badawczego,
  • Umiejętności syntetycznej prezentacji danych i wniosków,
  • Umiejętności pisania briefów reklamowych,
  • Znajomość J. angielskiego – poziom komunikatywny,
  • Doświadczenia w pracy kreatywnej i współpracy z agencjami reklamowymi,
  • Doświadczenia w planowaniu kampanii i kontraktowaniu mediów,
  • Zainteresowania trendami rynkowymi z zakresu marketingu i ecommerce,
  • Odpowiedzialności za podjęte cele, kreatywności i odwagi w działaniu.
Oferujemy

To oferujemy:

Bezpieczeństwo i komfort pracy:

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę/B2B,
  • Pełne wsparcie w okresie 3-miesięcznego wdrożenia pod okiem doświadczonego Managera.

Sprawczość i zwinność biznesowa:

  • Bezpośredni wpływ na komunikację marketingową produktów Wakacje.pl i doskonalenie usług poprzez dostarczanie odpowiednich analiz, insightów i wniosków z badań,
  • Praca w organizacji nastawionej na zarządzenie przez dane.

Rozwój w ramach organizacji:

  • Realna możliwość kreowania działań budujących pozytywne doświadczenia klientów z marką Wakacje.pl,
  • Dodatkowa gratyfikacja za zgłoszony i wdrożony projekt innowacyjny,
  • Udział w szkoleniach i konferencjach podnoszących kompetencje zawodowe.

All inclusive dla Pracownika:

  • Pakiet benefitów, z których możesz korzystać według własnych upodobań – opieka medyczna Lux Med, Ubezpieczenie Zdrowia i Życia (PZU i Allianz), karta Multisport, vouchery na zakupy i lunch oraz wiele innych propozycji kafeteryjnych dostępnych na platformie Worksmile,
  • Study Tour – podróże zagraniczne, których celem jest poznanie oferty produktowej (zwiedzanie destynacji i audyt hoteli),
  • Pakiet szkoleń, webinarów oraz opieka specjalistyczna z zakresu psychologii i dobrostanu psychicznego dostępne na platformie wellbeingowej Mindgram,
  • Zniżki na produkty własne dla Pracowników i ich rodzin,
    Program Poleceń Pracowniczych – płacimy od 1000 zł w zależności od stanowiska, które obejmie polecona osoba,
  • Praca w nowoczesnym kompleksie biurowym Alchemia - budynek Neon, 100 metrów od stacji SKM Gdańsk Przymorze-Uniwersytet,
  • Imprezy integracyjne na rozpoczęcie i zakończenie sezonu turystycznego,
  • Mini eventy, pyszna kawa, a w poniedziałek dodatkowo gorąca czekolada,
  • Swobodny dress code.
Tracker image